В СВЯЗИ С ИЗМЕНЕНИЕМ КУРСА ВАЛЮТ
НАЛИЧИЕ И ЦЕНУ ТОВАРА
УТОЧНЯЙТЕ У МЕНЕДЖЕРА
Показать корзину
  • У Вас нет
  • заказанных
  • продуктов

Авторизация:


  • E-Mail:
  • Пароль:
Забыли пароль? Регистрация
SteelayEternum
LubianaBoleslawiec
ChodziezCosta Verde Португалия
KrzysztofKarolina

Наши друзья

HORSEMARKET  - конная амуниция и экипировка

Посуда для ресторанов, баров, кафе, гостиниц и отелей в Киеве

Посуд для ресторану, бару та готелю у Києві

Посуда для ресторана

Для організації власної справи у сфері ресторанного бізнесу Вам знадобиться не лише фінансова база, а й детально продуманий план. Не секрет, що враження про заклад складається не лише від страв, поданих у обраному ресторані чи кафе, але також і від інших параметрів. Саме тому, перед відкриттям свого бізнесу, Вам необхідно продумати яку продукцію та у яких постачальників Ви купуватимете. У ресторанах і кафе важливі деталі: поведінка та вид персоналу, внутрішнє оздоблення приміщення, декор приміщення, концепція стилю закладу, оформлення страв, розміщення та сервірування столиків, обстановка. Не варто недооцінювати значення посуду, адже він є важливою деталлю стилю Вашого закладу. Важко уявити ресторан української кухні із традиційним посудом під суші. Посуд для ресторану та її підбір — серйозна справа, якій слід приділити належну увагу, адже вона повинна бути не тільки красивою та відповідати стилю, але також вона має бути зручною, міцною та володіти високою якістю.
Облаштування Вашого ресторану - творча робота, і для якіснішого виконання всіх Ваших задумів, можна звернутися до дизайнерської компанії, фахівці допоможуть втілити в життя всі Ваші ідеї, доповнивши їх та запропонувавши найбільш прийнятні варіанти. Таким чином, дизайн приміщення буде не тільки естетично - красивим, але також ергономічним та функціональним.
Кухня є найважливішим місцем у Вашому ресторані. Фактично його серцем. Для ідеального функціонування якого слід подбати про всі можливі дрібниці. Не варто забувати, що посуд, в якому готується їжа, є важливим фактором, що впливає на кінцевий результат. Наша компанія пропонує широкий вибір посуду для ресторанів та кухонний інвентар. У нас є посуд для ресторану та інша продукція не лише вітчизняних, а й зарубіжних виробників. Весь асортимент має гарантовану якість та функціональний дизайн.
Ресторани та кафе давно вже перестали бути простим місцем вживання їжі, вони стали чудовим місцем для проведення зустрічей як особистого характеру, так і ділових зустрічей. Саме тому оформлення приміщення має велике значення. Його функціональність і універсальність, сприятливо позначиться на настрої Ваших відвідувачів і на Вашому доході. Ось чому так важливо пам'ятати про всі деталі оформлення зали, витримку стилю навіть у таких дрібницях як скатертина, посуд, серветки - всі елементи повинні становити єдине ціле. Посуд для ресторану, кухонний інвентар та інші предмети інтер'єру повинні мати всі необхідні параметри для виконання своїх функцій. Наша компанія пропонує тільки якісну продукцію від найкращих світових виробників. При цьому Вас приємно здивує поєднання якості та цінового діапазону!
Широкий асортимент наших товарів припадає до душі як крихітним кафе та фаст-фудам, так і елітним ресторанам та п'ятизірковим готелям. Кожен клієнт знаходить саме те, що потрібно саме йому.
Наша компанія пропонує величезний вибір посуду для ресторанів, серед яких:
Столові прилади від фірм зі світовим ім'ям Steelay, Srbina, Polyana, Eternum, Tramontina та інших, які порадують навіть досвідченого покупця
Вироби зі скла від найкращих українських та французьких виробників
Кераміка та фарфор від найвідоміших вітчизняних та польських виробників
Великий вибір барних аксесуарів та виробів для фуршету
Різноманітний кухонний інвентар як професійний, так і для повсякденного користування
Величезний вибір предметів інтер'єру
Також наша компанія пропонує посуд для ресторанів та кухонний інвентар в оренду. Більш детальна інформація з цього питання представлена на нашому сайті, в розділі Посуд для оренди .
Наша компанія гарантує виконання поставлених завдань та забезпечення всього необхідного на найвищому рівні. Тільки у нас, Ви зможете придбати все необхідне для Вашого закладу, отримавши, таким чином, не тільки необхідний посуд для ресторану та кухонний інвентар, але також і гарантовану якість та функціональний дизайн, який підкреслить індивідуальність Вашого закладу та виділить його серед інших, додавши йому оригінальність та роблячи кожен візит до Вас незабутнім!